اطلاعیه برنامه زمان ثبت نام و برگزاری آزمون های MSRT در سال 99 و پاسخ به چند پرسش متداول

طبق اعلام سازمان امور دانشجویان به اطلاع داوطلبان متقاضي شرکت در آزمون  ميرساند بعلت شيوع ويروس کرونا و تعطيلي تمامي مراکز آموزشي زمانبندي برگزاري آزمون اوايل ارديبهشت ماه سال99 اعلام ميگردد.
منبع: سامانه سجاد
ضمناً هر گونه اطلاع رسانی جدید و اعلام تاریخ عا از طریق کانال و سایت گروه دکتر دشتی، سریعاً اطلاع رسانی می گردد.

در ادامه به تعدادی از پرسش های متداول در مورد آزمون سال آینده که از از گروه ما پرسیده می شود، پاسخ داده شده است.

1- زمان اولین آزمون سال 99 چه موقع است؟

پاسخ: با توجه به تعویق آزمون های دکترا و ارشد به تاریخ های 9 خرداد و 22 و 23 خرداد و با توجه به اخبار غیر رسمی احتمالاً اولین آزمون سال آینده در تاریخ 30 خرداد ماه برگزار می گردد.

2- من در اردیبهشت آزمون جامع دارم در صورتی که آزمون 30 خرداد باشد به مشکل بر می خورم. چه باید کرد؟

پاسخ:با توجه به تعطیلی مراکز آموزشی و دانشگاه ها و همچنین شرایط پیش آمده احتمال تعویق آزمون جامع نیز وجود دارد، بدیهی در این رابطه دانشگاه شما تصمیم گیرنده است و اطلاعات را باید از آنجا دریافت کنید. اما با این حال احتمال تعویق و همکاری دانشگاه با شما زیاد است.

3- با توجه به تاریخ آزمون دکترا و تاریخ احتمالی آزمون آیا مشکلی پیش نمی آید؟

پاسخ:با توجه به این که آزمون دکترا در تاریخ 9 خرداد برگزار می گردد و با توجه به این که حداقل یک تا دو ماه اعلام نتایج زمان بر است لذا در محتمل ترین تاریخ اعلام نتایج دکترا اواسط یا اواخر تیر ماه است حال آن که نتایج آزمون MSRT معمولا ده روزه اعلام  می گردد و لذا مشکلی پیش نخواهد آمد.

4- آیا بخش رایتینگ به آزمون MSRT سال آینده اضافه می گردد؟

پاسخ: قطعاً خیر. بخش رایتینگ مرتبط با آزمون تولیمو است و هیچ برنامه ای مبنی بر اضافه کردن این بخش در آزمون MSRT  وجود ندارد هر گونه خبری در این باره کاملاً کذب و شایعه است.

5- آیا در سال آینده به شکل سراسری  نمره قبولی MSRT از 50 به 60 تبدیل می گردد؟

پاسخ: خیر- هر دانشگاه حد نصاب مربوط به خود را دارد و سازمان امور دانشجویان هیچ دخالتی در نمره پذیرش دانشگاه ها انجام نمی دهد. چنین تصمیمی در اختیار وزارت علوم است در این رابطه تا جایی که ما تحقیق کرده ایم در برنامه ایشان نیز وجود ندارد.

6- آیا سوالات گرامر و شنیداری برای سال آینده تغییر می کند؟

پاسخ:دوستان آزمون MSRT همواره پس از هر آزمون در حال تغییر بوده، هست و خواهد بود، لذا این موضوع جدیدی نیست و علت ارائه بسته های ما برای هر آزمون و آپدیت آن برای آزمون پیشرو نیز همین موارد است. لذا افرادی که بسته های ما را تهیه می کنند نگران نباشند، ضمناً تغییرات و تمهیدات و روش های جدید از جمله روش shock absorber و … نیز برای اولین آزمون سال 99 در بسته های جدید اندیشیده شده است.

7- آیا مطالعه بسته شما برای آزمون MSRT  کافیست؟

بله- هیچ نیازی به هیچ گونه منبع، کتاب و کلاس دیگری نیست و در صورتی که به توصیه ها و روش های ارائه شده در بسته فراتر از 60 عمل کنید به آسانی از سد این آزمون خواهید گذشت.

8- آپدیت رایگان برای ورژن 08.98 و 10.98 چه زمانی ارائه می گردد؟

پاسخ: آپدیت ها پس از اعلام رسمی برگزاری آزمون ارائه می گردد.

به امید موفقیت و قبولی شما
گروه دکتر دشتی
09381339002
09192643618
همراه با ما در تلگرام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *