معرفی بسته SBUTEPT

گروه زبان دکتر دشتی با توجه با بررسی آزمون های مشابه و با تجربه بیش از یک دهه در تهیه منابع آزمون زبان دکتری، بسته متناسب با آمادگی آزمون بسندگی دانشگاه شهید بهشتی(SBUTEP) را تهیه و تدوین نموده است. ویژگی های این بسته چیست؟ و با تهیه این بسته چه خدماتی دریافت خواهید کرد؟

بخش گرامر شامل:

• ارائه بانک سوالات گرامر متناسب برای آمادگی آزمون SBUTEP به همراه پاسخ تشریحی مفصل، در این بخش علاوه بر توضیح پاسخ صحیح، علت غلط بودن سایر گزینه ها نیز تشریح شده است (رفع اشکال قبل از اشکال) همچنین نکته گرامری مربوط به هر سوال در ذیل آن توضیح داده شده است. با مطالعه و کار کردن این سوالات با این شیوه تشریح ، توان شما در پاسخ گویی به سوالات گرامر آزمون تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا خواهد کرد و به آسانی قادر به پاسخگویی به سوالات این بخش خواهید بود. • -ارائه بیش از 800 تست لغت به همراه ترجمه کامل مناسب برای آمادگی آزمون SBUTEP • ارائه بانک سوالات درک مطلب متناسب با این آزمون به همراه ترجمه خط به خط با استفاده از تکنیک ترکیبی • ارائه آپدیت رایگان در صورت عدم قبولی • ارائه مشاوره و رفع اشکال رایگان

چرا بسته SBUTEPT گروه دکتر دشتی؟

گروه دکتر دشتی سعی نموده است با تجربه بیش از 10سال خود در ارائه سوالات و منابع ادوار گذشته آزمون بسندگی دانشگاه شهید بهشتی تا حد زیادی در این سالیان راه را برای قبولی عزیزان فراهم نماید. اما چرا ما؟
10 سال تجربه

با تجربه ترین در این زمینه

فاکتور تجربه و شناسایی کامل پستی و بلندی های آزمون در بازه 10 ساله به ما کمک کرده است که با انجام بروز رسانی های لازم در بسته SBUTEPT و ایجاد تغییرات پس از هر آزمون، شانس قبولی شما در این آزمون را تا حد زیادی بالا ببریم.

مناسب برای همه سطوح

پاسخگوی نیاز افراد با سطوح مختلف

با وجود جواب های تشریحی، ترجمه ها، فایل های صوتی و جزوه های مهارت، و همچنین ایجاد ترتیب بندی و طبقه بندی، بسته های ما به شکلی تنظیم شده است که پاسخگوی نیاز افراد با سطوح مختلف زبان از ضعیف ترین سطح تا سطوح بالا و همچنین سلیقه های مختلف و بازه های مختلف زمانی مطالعه می باشد.


چاپ با بهترین کیفیت

ارائه نسخه چاپی

بسته MSRT اصلی شامل سوالات و بانک سوالات به طور کامل به صورت پرینت شده و با بهترین کیفیت ارائه می گردد، وجود نسخه های پرینت شده برای مطالعه باعث بالا رفتن بهره وری مطالعه می گردد، از این حیث که داوطلبان و دانشجویان عزیز امکان یادداشت برداری و هایلایت کردن بر روی نسخه چاپی را دارا هستند.


آپدیت رایگان

آپدیت رایگان

ارائه آپدیت رایگان تا دو آزمون بعد از تهیه در صورت عدم موفقیت در آزمون و با ارائه کارنامه

پشتبانی تلفنی

مشاوره تلفنی

انجام مشاوره تلفنی و یا از طریق تلگرام به شکل مستقیم و بدون واسطه با دکتر دشتی تا زمان قبولی


مقرون به صرفه

هدفمند هزینه کنید

هزینه های پایین در مقایسه با بسیاری از کلاس ها و دوره های حضوری و آنلاین

ارسال رایگان

ارسال رایگان

ارسال رایگان به هر جای ایران با سریعترین روش طبق انتخاب شما (پست پیشتاز، باربری، تیپاکس)


داوطلبان و دانشجویان گرامی ما به شما اطمینان می دهیم که با مطالعه دقیق این بسته و عمل به توصیه ها و راهنمایی های بسته با داشتن هر سطحی از زبان، راه شما برای کسب نمره قبولی فراهم می گردد و شما بی نیاز از مطالعه هر منبع، کتاب، جزوه و یا شرکت در کلاس دیگری هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *